Kontakt

Maila eller ring oss gärna om du vill lägga en beställning eller vid frågor, funderingar och synpunkter.
För att kunna förbättras vill vi veta alla dina åsikter och tankar om oss!

Bor du långt ifrån Göteborg? Liba Bröd, det goda tunnbrödet, kan du köpa i de flesta stora matbutiker runt om i sydvästra Sverige, men om det inte skulle finnas i din butik har du alltid möjlighet att fråga butikspersonalen om de har möjlighet att ta in eller kontakta oss så försöker vi hjälpa dig bäst vi kan.

Adress : Lärjestationsgatan 1,  415 25 Göteborg
Kundservice: 031-43 45 80  vardagar 7:30 - 17:30

Café Liba öppet vardagar 07:00 - 22:00  Helger 09:00-22:00

 

Nasif Fadel
Grundare & VD
info@liba.se
031 - 30 34 771
0707 43 43 43

 

Salem Fadel
Produktionschef
salem@liba.se
031 - 30 34 774
0707 26 64 46

 


Hicham Batlouni
Försäljningschef
hicham@liba.se
031 - 30 34 773 

Rola Fadel
Administratörschef
rola@liba.se
031 -30 34 776

Växel/ Ordermottagning
order@liba.se
031-43 45 80

Elias Fadel
Produktionschef
elias@liba.se
031 - 30 34 775
0707 34 33 52

 Berit Bergström 
Quality & Food Safety Manager
031- 43 45 80
berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager 
eliane@liba.se
031 - 30 34 772
070 - 518 44 98
  
  

                      

Pizza på liba-bröd!
Klicka här fär att få vet mer!
Hos oss använder vi bara de allra finaste råvarorna!